Pardavimo sąlygos www.home4you.lt

Šios pardavimo sąlygos taikomos prekėms ir paslaugoms įsigyti iš www.home4you.lt e-parduotuvės tarp pirkėjo kaip privataus asmens (toliau - Vartotojas) ir elektroninio parduotuvės "Evelekt AS" (toliau vadinama "E-parduotuvė") administratorius. 

1. Iš internetinės parduotuvės galima įsigyti tik prekes, kurias galima "Įdėti į krepšelį". Kaina ar prekių prieinamumas gali keistis realiu laiku be įspėjimo. Jei pirkėjas pateikė užsakymą, prieš pakeisdamas atitinkamas sąlygas, pirkėjui taikomos pirkimo metu galiojančios sutarties sąlygos. "Home4you" turite teisę atsisakyti elektroninės parduotuvės sudaryto susitarimo be bausmės ir neteikti užsakytų prekių ar teikti paslaugas, jei prekės buvo išparduotos arba kai kaina ar funkcijos buvo neteisingai parodytos dėl internetinės parduotuvės sistemos klaidos. Jei elektroninė parduotuvė negali pristatyti prekių, su pirkėju bus susisiekta ir sumokėta suma bus grąžinta. 

2. Prieš užssisakant norimas prekes turite įdėti į krepšelį. Prekių krepšelis bus sukurtas, kai tik spustelėsite nuorodą „Pirkti“ produkto puslapyje. Kai spustelėsite „Krepšelis“, jus nukreips į pirkinių sąrašo puslapį, kuriame galėsite keisti pirkinių sąrašą arba pašalinti prekes iš pirkinių sąrašo. Prekių krepšelio puslapyje klientas gali pasikeisti krepšelio turinį bei prekių kiekius. Pasirinkdami „Pereiti prie apmokėjimo“ prekių krepšelio puslapyje, turite pasirinkti pristatymo būdą, pateikti teisingą pristatymo adresą ir kontaktus, bei pasirinkti norimą mokėjimo būdą. Įvedus pristatymo adresą ir atlikus užsakymo patvirtinimą pirkinių krepšelio turinio keisti nebegalima. Jei užsakymas ir kontaktiniai duomenys buvo užpildyti teisingai, paspauskite „Užsakyti“ ir pasirinkus mokėjimo būdą, galite pradėti mokėti

3. El. Parduotuvėje galite mokėti už pasirinktas prekes keliais mokėjimo būdais. Galite pasirinkti mokėjimą bankiniu ryšiu, mokėjimą kredito kortele arba apmokėjimą per sąskaitą. Mokėdami sąskaitą faktūrą banko pavedimu nurodykite sąskaitos faktūros numerį, kuriuo turėtų būti grindžiamas pavedimas. Visos „Home4you“ internetinės parduotuvės operacijos yra apmokestinamos eurais įskaičiuojant 21% PVM.

3.1 Nuolaidų kodai. Puslapyje home4you.lt galite naudoti nuolaidų kodus. Mūsų kampanijose rasite nuolaidų kodus. Jei turite nuolaidos kodą, galite jį pridėti ir prisitaikyti nuolaidą.

4. Jei užsakymas yra neapmokėtas per 5 darbo dienas nuo rezervacijos pateikimo, Home4you e-parduotuvė turi teisę atšaukti užsakymą. 

5. Įtraukus prekes į "Prekių krepšelį", galite toliau naršyti kitas prekes arba pateikti užsakymą. Po mokėjimo už prekes (atlikus banko pavedimą) ekrane rodomas užsakymo patvirtinimas. 

6. Užsakymai, pateikti elektroninėje parduotuvėje, bus peržiūrėti tą pačią dieną, kai sumokėta suma už užsakymą bus gauta į pardavėjo banko sąskaitą, su pirkėjui bus susisiekta ne vėliau kaip kitą darbo dieną. 

7. Prekės bus pristatytos pagal numatytą laiko tarpą pasirinktą nurodant adresą. Prekės perduodamos tik pirkėjo nurodytu adresu arba į paštomatą. Skaitykite apie terminus ir sąlygas čia. Prekes galima perduoti trečiajai šaliai susitarus su pirkėju. Prekės pristatomos pirkėjui paprastai per 2-3 darbo dienas po to, kai gauname apmokėjimą už užsakymą. Esant specialiems užsakymams, pristatymas gali užtrukti ilgiau, užsakymo atvykimo laikas bus nurodytas sąskaitoje faktūroje ir užsakymo patvirtinimo laiške. 

8. Pirkėjas per 14 dienų nuo prekių gavimo turi teisę pranešti pardavėjui apie ketinimą atsisakyti sutarties ir reikalauti grąžinti visą sumokėtą sumą. Pirkti daiktai negali būti grąžinti, jei užsakytos prekės buvo pagamintos specialiai atsižvelgiant į individualius pirkėjo poreikius (specialiuosius užsakymus). Grąžintos prekės turi būti nenaudotos ir supakuotos originalioje pakuotėje. Visi grąžinami produktai turi būti nepanaudoti, supakuoti į originalią pakuotę ir būti tokioje pačioje būsenoje. Grąžinimo pristatymas bus organizuojamas ir padengtas „Home4you“ sąskaita. Norėdami pranešti mums apie savo ketinimus, parašykite apie atšaukimą el. pašto adresu: info@home4you.lt. Laiške turi būti nurodyta tokia informacija: grąžinamos prekės, užsakymo numeris ir banko sąskaita, į kurią turi būti grąžinta piniginė suma. Po to išsiųsime jums išsamias grąžinimo instrukcijas. Apmokėto, tačiau atšaukto ar grąžinto užsakymo suma yra gražinama į pirkėjo sąskaitą per 3- dienų nuo „Home4you“ perspėjimo dienos. „Home4you“ nepriims prekių kurios yra gražinamos pačių klientų organizuotu transportu. Pirkėjas atsako už grąžintų prekių sąlygų pablogėjimą tik tuo atveju, jei prekės buvo naudojamos kitais tikslais nei reikalaujama pagal gaminio funkcionalumą.   

9. Jei prekės, kurios neatitinka sutarties sąlygų, neatitinka siūlomo modelio arba turi defektų, pirkėjas turi teisę pateikti skundą ir pareikalauti grąžinti prekes. Pastebėjus trūkumus turinčias prekes vartotojas turi teisę pateikti skundą pardavėjui per dvejus metus nuo prekių pristatymo dienos. Skundas turi būti pateiktas nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo defekto nustatymo momento. Norint lengviau išspręsti bet kokias vėlesnes problemas, vartotojai turėtų įsitikinti, kad tai galima patvirtinti pirkimo dokumentas (sąskaita, sutartis ir kt.). Įrodant, kad prekės buvo įsigytos iš "Home4you" el. Parduotuvės. Be pardavimą patvirtinančio dokumento pardavėjasturi teisę problemos nespręsti. "Home4you" el. Parduotuvė atsakys į skundą per 15 dienų nuo jo gavimo. 

10. Jei prekės, kurios neatitinka sutarties sąlygų, neatitinka siūlomo modelio arba turi defektų, pirkėjas turi teisę pateikti skundą ir pareikalauti grąžinti prekes. Kilus trūkumų turinčioms prekėms, Vartotojas turi teisę pateikti skundą pardavėjui per dvejus metus nuo prekių pristatymo dienos. Skundas turi būti pateiktas nedelsiant, bet ne vėliau kaip per du mėnesius nuo defekto nustatymo momento. Norint lengviau išspręsti bet kokias vėlesnes problemas, vartotojai turėtų įsitikinti, kad tai galima patvirtinti pirkimo dokumentas (sąskaita, sutartis ir kt.). Įrodant, kad prekės buvo įsigytos iš "Home4you" el. Parduotuvės. Be pardavimą patvirtinančio dokumento pardavėjasturi teisę problemos nespręsti. "Home4you" el. Parduotuvė atsakys į skundą per 15 dienų nuo jo gavimo

10. Asmens duomenų tvarkymas.

10.1. Evelekt AS (registracijos kodas 10197274) yra atsakingas už asmens duomenų tvarkymą www.home4you.lt. „Evelekt AS“ perduos visus būtinus asmens duomenis, atliekančiai mokėjimus įmonei Maksekeskus AS.

10.2. Pateikdamas asmens duomenis elektroninėje parduotuvėje ir priėmęs, Vartotojas suteikia leidimą rinkti ir apdoroti Vartotojų asmens duomenis (vardą, telefoną, pristatymą ir (arba) namų adresą, el. Laišką) ir perduoti logistikos partneriui užsakymo pateikimą.

10.3. www.home4you.lt e-parduotuvė turi teisę naudoti Vartotojų namų adresą, norint pateikti vartotojui komercinę ar kitą informaciją.

10.4. Vartotojas bet kuriuo metu gali uždrausti surinkti ir naudoti asmens duomenis, išskyrus atvejus, kai tai būtina, kad būtų patenkinti sutartyje numatyti arba prekių pristatymo reikalavimai.

10.5. Elektroninių asmens duomenų naudojimas tiesioginiu paštu vykdomas tik tuo atveju, jei vartotojas tai davė elektroninėje parduotuvėje www.home4you.lt.

10.6. Užšifruotas duomenų mainai mokant už pirkinius užtikrina Klientų asmens duomenų saugumą. E-parduotuvė neturi prieigos prie tų duomenų

11. Visi skundai, susiję su prekėmis ar paslaugomis, įsigytomis iš mūsų elektroninės parduotuvės, turi būti perduodami Evelekt AS; Linamäe 12 Saku vald, 76406 Harjumaa,  arba el. pašto adresas: info@home4you.lt. Prekes galima grąžinti į pirmiau nurodytą adresą. 

12. Kilus trūkumų turinčioms prekėms, Vartotojas turi teisę:

1) iš pradžių reikalauja nemokamo prekių remonto ar prekių pakeitimo.

2) reikalauti sumažinti pirkimo kainą arba atsisakyti sutarties, jei: - pardavėjas negali taisyti ar pakeisti prekių; - remontas nepavyksta; - pardavėjas neturi pašalinti defekto per protingą laiką; - remontuoti arba pakeitimas sukėlė nepagrįstus nepatogumus vartotojui.
E-parduotuvė neatsako už defektus, susijusius su prekių naudojimu netyčinio vartojimo tikslu arba dėl atsargumo ar prekių pažeidimo pažeidimo.
Informacija užsakymui: Pr-Pn 9: 00-17: 00 telefonu +370 6117 1463 arba el. pašto adresu info@home4you.lt.

 

 

Įdėta į krepšelį ...