Siūlomi prekių ženklai

Home4you logo Home4you furniture

 

Home4you 

Home4you prekės ženklas sujungia didelį namų baldų asortimentą, daugelis jų taip pat tinka biuro reikmėms. Šioje linijoje siūlomi šiuolaikiniai baldai, pagaminti iš daugybės įdomių fanerų, egzotiškos medienos bei pažįstamo ir mėgstamo klientų - ąžuolo. Be to, šis baldų asortimentas siūlo daugybę įvairių komplektų ir gaminių, tinkamų jūsų kambariui ir valgomojo kambariui.

Home4you prekės ženklas gali pasiūlyti kažką kiekvieno skoniui - tiekiame šiuolaikinius skandinaviškus baldus, klasiką ir romantiško stiliaus baldus. Siekiant palengvinti klientų pasirinkimą, taip pat siūlome jau paruoštus valgomojo komplektus, taip pat galimybę susikurti savo valgomojo erdvę ir atsirinkti tik norimus baldus. Taip pat turime didelį pasirinkimą virtuvinių kėdžių bei baro kėdžių, su skirtingomis dangomis bei iš skirtingų medžiagų - nuo plastiko iki tekstilės. Home4you produktų asortimentas taip pat Jums pasiūlys daug įvairių stilių sofų, fotelių bei miegamųjų sofų.

Daugelis „Home4you“ prekės ženklo produktų yra skirti naudoti viduje. Galime pasiūlyti įvairių dydžių batų dėžių, komodų bei viską ko reikia prieškambario ir persirengimo kambaryje, net nesvarbu, ar tai gražus komplektas metalinių baldų, skirtų balkonui ir žiemos sodui ar didelių pintų krepšių ir dėžių, laikrodžių serijų ar net paveikslų. Mes taip pat importuojame aukštos kokybės žvakės ir siūlome didžiulį dirbtinių orchidėjų pasirinkimą. Čia taip pat rasite mūsų tekstilės gaminių: pagalvėles, patalynę ir staltieses kurios paprastai yra gaminamos mūsų pačių siuvimo skyriuje, o tekstilės pasirinkimas kasmet yra atnaujinamas, kad atitiktų naujausias tendencijas.

Garden4you logo Outdoor furniture

Garden4you

Garden4you prekės ženklas yra didžiausias sodo baldų pasirinkimas Baltijos šalyse. Mūsų įvairių medžiagų ir spalvų asortimentas užtikrina, kad kiekvienas galės rasti idealų sodo baldų ar interjero gaminį sau. Garden4you gaminių asortimente yra daugybė populiarių lietingam orui atsparių audinių „Wicker“ plastikinių rinkinių ir atskirų produktų, kuriuos galima derinti pagal spalvą. Mes taip pat siūlome sodo baldus, pagamintus iš medžio, medžio imitacijos, aliuminio ar plastiko. Čia taip pat rasite:  sodo sūpynes, pakabinamas sūpynes, skėčius nuo saulės, stogelius, batutus, sodo tekstilę ir daugelį kitų prekių.

Renkantis baldus atskirai galime Jums pasiūlyti daugybę skirtingų stalo kojų, stalviršių, kėdžių HORECA sektoriui, kurios puikiai tinka kavinėms, restoranams ar  lauko terasoms bei paplūdimio barams. Taigi čia galite susikurti Jums labiausiai tinkamą rinkinį!

Garden4you prekės ženklo produktai buvo kruopščiai atrinkti atsižvelgiant į naujausias tendencijas, taip pat mūsų klientų norus, taip praturtinant sodo baldų rinką su naujausiomis prekėmis. Kurdami mūsų gaminių asortimentą, mes visada atsižvelgėme į savo klientų pageidavimus, o kurdami mūsų populiarią pagrindinę kolekciją taip pat atsižvelgiame į mūsų klientų mėgstamiausias spalvas. Vis dėlto mes visada stengiamės pridėti kažką kitokio, kad jūsų soduose būtų įdomių naujų spalvų ir unikalių produktų.

Office4you logo Office chairs

Office4you

Su Office4you prekės ženklu importuojame didžiulį darbo ir biuro kėdžių asortimentą. Taigi, paruošėme kažką kiekvienam - turime kėdes, skirtas vaikams ir paaugliams, biuro darbuotojams, vadovams, pardavimų personalui, klientams ir t.t. Mūsų asortimente yra ergonomiškos kėdės, kurios užtikrina optimalų komfortą ilgomis valandomis prie jūsų darbo stalo bei specialiai suprojektuotas kėdės, pritaikytos visoms kūno formoms ir dydžiams. Taip pat turime ir  klasikines darbo kėdes įdomių ir stilingų spalvų bei dizainų, tiems kurie mėgsta išskirtinę išvaizdą. Office4you kėdžių kolekciją, sukūrėme sekdami klientų pageidavimus ir atsiliepimus tam kad Jūs galėtumėte rasti jums tinkamiausią stilių.

Įdėta į krepšelį ...