ĮMONĖS ISTORIJA

Home4you yra 100% Estijoje sukurtas ir tarptautiniu mastu pripažintas baldų parduotuvių prekės ženklas. Mūsų pagrindinis privalumas - platus unikalių ir aukštos kokybės baldų asortimentas ir visada nemokamas pristatymas užsisakius mūsų internetinėje parduotuvėje. „Home4you“ asortimentas apima medinius baldus, akį traukiančias interjero detales, aukštos kokybės sodo baldus ir ergonomiškas biuro kėdes. „Home4you“ misija - praturtinti baldų rinką, siekiant sukurti unikalią baldų ir aksesuarų kolekciją. „Home4you“ turi filialus visuose didžiuosiuose Estijos miestuose, o nuo šiol ir elektronines parduotuves Latvijoje ir Lietuvoje.

Lengvas naudojimas, prieinamas ir greitas pristatymas į namus ir draugiškai nusiteikęs klientų aptarnavimas yra mūsų verslo kertiniai akmenys. Visi mūsų produktai turi 14 dienų grąžinimo teisę, todėl perkant iš mūsų internetinės parduotuvės jūs esate visada saugūs. „Home4you“ prekinis ženklas priklauso Evelekt Hulgi OÜ, pirmaujančiai baldų ir interjero gaminių eksporto kompanijai Baltijos regione, kuri sėkmingai dirba šioje srityje nuo 1990 m. Įmonės buveinė yra Taline, Harju regijone. Pardavimų tinklas apima visą Baltijos regioną. Taip pat turime parduotuvių Baltarusijoje, Rusijoje ir Ukrainoje. Nuo 2015 m. mūsų asortimentas taip pat yra prieinamas elektroninėje parduotuvėje www.h4y.fi, bei Latvijoje. „Evelekt Hulgi OÜ“ tikslas - praturtinti baldų sektorių teikiant unikalias ir aukštos kokybės produktų kolekcijas, kurios yra prieinamos visiems vartotojams. Čia rasite daugiau nei 10 000 produktų, o ir gaminių asortimentas yra nuolat papildomas įvairiais sezoniniais pasirinkimais, tad nepraleiskite progos.

Evelekt AS buvo įkurta Estijoje 1994 metais. Nuo 1997 m. mūsų pagrindinė veikla buvo baldų ir interjero prekių importas, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Pagrindinės prekių grupės šiandien yra: biuro kėdės, valgomojo stalai, sofos, pinti rankų darbo baldai, platus vasaros baldų pasirinkimas, keraminiai vazonai ir kiti baldų reikmenys.

Head office

2003 m. Jõhvi baldų centre atidarėme baldų saloną.
2004 m. Atidarėme parduotuves Rocca al Mare ir Ülemiste prekybos centruose E-Kaubamaja Tartu
2005 m. Pavasarį atidarėme parduotuvę Talino Kaubamaja prekybos centre ir rudenį Tartu Kaubamaja parduotuvėje.
2007 m. Rudenį atidarėme pirmąją naujo koncepto parduotuvę Pernu - Home4you Sisustuskaubamaja.
2008 m. Pavasarį atidarėme pirmąją „Home4you“ parduotuvę už Estijos ribų - Rygoje, Latvijoje „Spice“ baldų centre.
2008 m. Rudenį atidarėme didžiausią „Home4you“ baldų parduotuvę „Sisustuskaubamaja“ Lasnamäe Tähesaju mieste.
2008 m. Rudenį ir žiemą atidarėme „Home4you“ interjero parduotuves „Rakvere Põhjakeskus“, Saaremaa Auriga centre ir Viljandi namų galerijoje.
2009 m. Pavasarį „Võru Kagukeskus“ atidarytos naujos „Home4you“, „Interjöör“ parduotuvės.
2011 m. Pavasarį buvo paleista pirmoji mūsų e-parduotuvė.
2013 m. Vasarą „Home4you“ tinklalapiui atnaujinome puslapio įvaizdį.
2013 m. Pavasarį atidarėme parduotuvę „Home4you“ Tartu.
2013 m. Gruodžio mėn. Atidarėme „Home4you“ Pärnu. Taigi šiuo metu didžiuosiuose Estijos miestuose jau veikė 8 parduotuvės.
2013 m. Visiškai atnaujinome „Home4you“ pagrindinį puslapį Estijoje.
2014 m. Latvijoje paleistas Home4you.lv puslapis. Taip pat šiais metais „Home4you“ šventė savo 20-metį.
2015 m. Rygoje atidaryta nauja parduotuvė „Brīvības gatve 208“. „Home4you“ išsigrynino savo misiją kuri yra būti žmonių mėgstama vieta įsigyti savo namų, sodo ar biuro baldus. Mūsų tikslas - sukurti tendencijas bei naujų formų modelius, kurie būtų įdomūs Baltijos šalių rinkai.
2017 m. „Home4you“ papildėme „NARMA“ ir „ACTONA“ prekių ženklų baltais. Na, o jie prisijungė dar gerai žinomų ir populiarių „SLEEPWELL“ ir „SHISHI“ prekių ženklus, kurie jau buvo „Home4you“ pasirinkime.
Lapkričio mėn. Atidarėme „Home4you“ saloną DECCO CENTRS, Rygoje. Ten galime Jums pasiūlyti visų pagrindinių Home4you linijų platų pasirinkimą, taigi čia rasite: Home4you, Garden4you ir Office4you kruopščiai atrinktas prekes. Salone taip pat galite gauti informacijos apie mūsų gaminius, atsakymus į klausimus ir problemas, konsultuotis, organizuoti projektų pardavimus ir užsisakyti visus mūsų asortimento baldus ar kitas prekes.

.

Showroom

Mes kuriame rūpestingą, atvirą, šiltą apsipirkimo aplinką. Mūsų parduotuvėse rasite daugybę unikalių baldų.

Jūsų namų ir kiemo patalpų įrengimą palengvinsime ir maloniai Jums siūlome

Įkvepiančias idėjas ir ekspozicijas 
Patarimus
Transportavimą ir montavimą

 

Įdėta į krepšelį ...