Jūs galite atsiskaityti už prekes 3 skirtingais būdais:

  • Padedimas naudojant tiesiog banko sąskaitą. Mes sudarėme sutartį su didžiausiais Lietuvos bankais (Luminor, SEB ir Swedbank), kad galėtumėte patogiai atsiskaityti už užsakymą. Pasirinkite "Banko nuoroda" Jei norite mokėti per banko nuorodą. Žemiau rasite nuorodų į įvairius bankus pasirinkimą. Pasirinkite savo banko logo nuorodą ir būsite nukreipti mokėti per pasirinktą banką. Jei mokėjimas bus sėkmingai įvykdytas, bankas parodys Jums pranešimą "Grįžti pas pardavėją". Mes taip pat pranešime Jums elektroniniu paštu apie sėkmingą užsakymo pateikimą. Jeigu mokėsite per tiesioginę banko nuorodą mes galėsime greičiau apdoroti jūsų užsakymą.
  • Mokėjimas kredito kortele. Norėdami atlikti mokėjimą, būtinai turite užpildyti visus laukelius ir būtinai patikrinkite viską, kad išvengtumėte klaidų. 1. Įsitikinkite, kad įvedėte teisingą savo kredito kortelės numerį, kurį rasite kredito kortelės priekyje. 2. Pridėkite kortelės galiojimo laikotarpį- (mėnuo) / (metai). 3. Įrašykite apsaugos kodą (CVV, CVC), kurį galite rasti kitoje kredito kortelės pusėje. Tai paprastai yra trijų skaitmenų skaičius. 4. Mokėdami būtinai įveskite teisingą vardą ir pavardę. Priešingu atveju jūsų mokėjimas nebus vykdomas, nes formoje ir kredito kortelėje nurodytas vardas turi atitikti. 5. Kuomet viską patikrinsite spustelėkite mygtuką "Sutinku". Piniginė bus rezervuota kredito kortelėje iškart po patvirtinimo. Jei mokėjimas bus sėkmingas, gausite pranešimą "Grįžti pas pardavėję". Paspaudę šią nuorodą, po sėkmingo apmokėjimo mokėjimo grįšite į mūsų internetinę parduotuvę. Mes pranešime Jums elektroniniu paštu apie sėkmingą užsakymo pateikimą.
  • Mokėjimas pagal sąskaitą faktūrą. Jei nesate pirmiau minėtų bankų klientas arba dėl kokių nors kitų priežasčių, nenorite naudoti banko sąskaitos, kuri leistų Jums sumokėti už pirkimą pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą. Pasirinkite mokėjimo metodą "Pagal sąskaitą faktūrą" ir būsite nukreipti į puslapį, kur galėsite peržiūrėti ar atspausdinti išankstinio mokėjimo sąskaitą faktūrą. Ta pati sąskaita bus išsiųsta į Jūsų el.pašto adresą. Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti tik kaip gausime Jūsų apmokėjimą. Jei mokėjimas mūsų nepasieks per 5 darbo dienas, deja turėsime atšaukti Jūsų rezervaciją, bet lauksime Jūsų sugrįžtant.
Įdėta į krepšelį ...