Metų vasaros baldai

Sodo baldai dažniausiai gaminami iš plastiko, medienos ar dirbtinės medienos, aliuminio arba plieno. Žinoma pasitelkiant tekstilės gaminius ir naują TEXTILINE medžiagą. Dabar yra pats laikas peržvelgti ir suplanuoti savo kiemo erdvę ir jei dar ko nors trūksta atrasti visus papildymus Garden4you skiltyje.

Set FINLAY

Rinkinys FINLAY

Set STYLE

Rinkinys STYLE

Set DARCY

 

*Rinkinys DARCY

Štai keletas patarimų, kaip išlaikyti lauko baldus ilgą laiką geros būklės:

Visų pirma, visa tai priklauso nuo to, kokias laikymo sąlygas turite.
Jei įsigijote vasaros baldus, kurie taip pat naudojami ir patalpose, vargti daug nereikės, tik būtinai nuvalykite paviršių švelniu plovikliu, prieš pernešant juos į vidų. Jei baldai yra lauke ar kitoje teritorijoje kur nemažai drėgmes tikėtinai kad tai bus kenksmingiausia aplinka vasaros baldams, tad būtinai reikia patikrinti ar metalas nepelija ir nerūdija.

Plastikinius, dirbtinės medienos ar pinto plastiko baldus lengva prižiūrėti, pakanka valyti minkšta kempine ir švelniu plovikliu. Mūsų tekstilės gaminiams taip pat dažniausiai nereikia išskirtinės priežiūros jie taip pat greitai džiūsta.

Mediena turi būti impregnuojama, taip pat ypač svarbu anksčiau pažeistus paviršius panaikinti nupjaunant arba nušlifuojant, ir paskui apsaugant impregnantais.

Metalinių baldų atveju reiktų bent kartą per sezoną patikrinti varžtų tvirtinimo elementus ir jei yra rūdžių problemines sritis reikia valyti rūdžių šalinimo priemone, o paviršius turi būti padengtas tinkamais dažais.

Nepaisant to, kad sodo baldai yra atsparūs lauko oro sąlygoms, jie neturėtų būti palikti žiemą lauke, bet turėtų būti perkelti į vėsią, sausą, gerai vėdinamą vietą. Dar geriau būtų užkloti apsaugą nuo dulkių iš plastiko ar uždėti specialų dangtį

Set WICKER

*Rinkinys WICKER

Šildoma erdvė gali atrodyti kaip gera vieta patalpinti pintus baldus, bet iš tikrųjų staigus drėgmės pasikeitimas sukelia pernelyg didelį medienos džiūvimą tad baldai ima skilinėti. Tačiau mažų įbrėžimų ir įtrūkimų atsiradimas yra normalus reiškinys natūralaus medžio senėjimo procese.

Mediena yra gyva medžiaga ir visą laiką sugeria drėgmę, taigi jei rudenį baldai buvo per ilgai lauke jie jau yra prisotinti drėgme ir papildomai juos tepti apsauginėmis priemonės nebėra prasmės. Apsauginių dangų poveikis baldams taip pat neturėtų būti pervertintas,  ypač medienos atveju, kuri palaipsniui taps pilka nuo vėjo, saulės ir lietaus.

Set WOODY

*Rinkinys WOODY

Visų rūšių sodo baldai turėtų būti apsaugoti nuo UV spinduliuotės, norint užtikrinti ilgaamžiškumą ir gerą jų būklę. Nuolatinė priežiūra taip pat yra svarbi - taigi jei nepavyksta kelis kartus per sezoną atlikti techninės priežiūros ir staiga pamatote kad mediena sensta reikia imtis veiksmų ir ją atnaujinti.

Vasaros baldai turėtų būti prižiūrimi ir atnaujinami kiekvienos vasaros pabaigoje, tačiau medinius baldus atnaujinti geriausia vasarą, kai jie yra sausi ir šilti, o aliejus turi laiko įsigerti į medieną.

Be to svarbu veikti nedelsiant, jeigu BBQ vakarėlio metu, netyčia išpurvinote ar apliejote baldus tučtuojau juos išvalykite, nes įsigėręs purvas lieka ilgam ir tampa daugiau sunkiau pašalinamu. Daugeliu atveju svarbu vengti aštraus šepečio, kuris gali sugadinti baldų paviršių.

Set EMILIA

*Rinkinys EMILIA

Set RETRO

*Rinkinys RETRO

Swing MONTREAL

*Sūpynės MONTREAL

Hanging chair DROPLET

*Pakabinama kedė DROPLET

Suvemööbel sinu aeda

*Batutas

Įdėta į krepšelį ...