Kaip pasirinkti tinkamą mokyklos kėdę ar darbo kėdę į savo namų biurą?

Artėjant rudeniui ir perkeliant gyvenimą į patalpas - namus, mokyklą ar biurą - biuro kėdės ir viskas kas susiję su studijomis tampa aktualu. Paskutiniu metu itin populiarūs yra namų biurai, na o  galimybė darbo užduotis atlikti internetu skatina rasti tinkamą vietą sau dirbti. Pastebėkite kad dažnai namuose sėdite ant sofos ir nešiojamą kompiuterį pasidedate ant kavos staliuko, sėdite ne itin taisyklingai. Tačiau tai tapo įprastine darbo padėtimi, taigi atėjo laikas skirti daugiau dėmesio jūsų sėdimo pozicijai ir nugaros priežiūrai. Galime drąsiai teigti, kad biuro kėdės nebėra tik biurų dalis.

Task chair TREVISO

Darbo kėdė TREVISO

Teisinga sėdimoji vieta yra geros laikysenos pagrindas

Kai vaikas pasiekia mokyklinį amžių ateina pats metas pasirinkti darbo kėdę atitinkančią vaiko poreikius. Operatyviausia kėdės pasirinkimo formulė - eiti į parduotuvę su vaiku ir išbandyti įvairias kėdes - vaikas turi jaustis patogiai įsitaisęs kėdėje. Sėdint pasirinktoje kėdėje vaiko kojos turi pasiekti žemę, kad keliai būtų sulenkti stačiu kampu, o atlošas atremtų nugarą, bet nevaržytų pasisukimų. Kėdės sėdynės aukštis turi būti reguliuojamas. Jei naudojate kėdę prie stalo, yra svarbu, kad rankos liktų ant stalo, o ranka padėta ant stalo būtų išlenkta ties alkūne kampu. Pradinių klasių moksleiviai yra labai energingi vaikai, tad tokiu atveju nerekomenduojama naudoti mechanizmo kuris leidžia suptis.  Jei vaikui sunku sėdėti prie stalo teisingoje padėtyje, rekomenduojame naudoti valgomojo kėdę su nugaros atrama, kuri yra stabili, taigi ratukai nebraižys grindų.

Task chair BIANCA

* Darbo kėdė BIANCA

Mes užkertame kelią nugaros problemoms

Renkantis kėdę pirmiausia turėtumėte matuoti stalo aukštį, kad stalo ir kėdės aukštis leistų reguliuoti porankius tiek kiek reikia. Tinkamas atramos kampas neleidžia sulinkti nugarai ir susisukti ties pečių ir kaklo zona, taigi išvengsite įtampos šiose zonose. Kėdės sėdimos dalies gylio ir aukščio reguliavimas padės rasti tinkamiausią ir patogiausią padėtį.

Gera kėdė negali išgydyti sužeistos nugaros, bet gali užkirsti kelią nugaros problemoms.

Task chair MERANO

* Darbo kėdė MERANO

Darbo kėdė turėtų būti  investicija

Dažnai klausiama, kodėl kai kurios kėdės yra daug brangesnės už kitas siūlomas kėdes. Dažniausiai kainą įtakoja dizainas ir naudojamos medžiagos bei mechanizmai užtikrinantys kėdės ilgaamžiškumą. Tačiau vaikui kuris ką tik pradėjo mokyklą, galite rinktis pigesnę kėdę, nes vaikas auga greitai, tad kėdė turi keistis atitinkamai. Tačiau brangesnės darbo kėdės skirtos paaugliams ir suaugusiems, tikrai turėtų būti laikomos investicijomis sveikatai, juk jos tarnaus ne vienus metus.

Gerai parinkta darbo kėdė nulemia ir gerą nuotaiką

Office4you asortimentas, ne tik ergonomiškas, mes taip pat siūlome ryškias spalvotas darbo kėdes vaikams, kaip ir klasikinius tonus tvirtai biuro atmosferai. Brangesnės dizaino kėdės turi vizualiai paslėptus mechanizmus, kuriais siekiama sukurti minimalistinę ir griežtesnę aplinką, todėl jos ypač tinka vadovams. Norint, kad kėdė būtų tinkamos spalvos, patogi bei nepažeistų grindų, reikia atsižvelgti į ratų medžiagą. Jeigu yra kiliminė danga, kuri yra kieta ir ratai suksis patogiai viskas puiku, tačiau parketo atveju rekomenduojama naudoti minkštos medžiagos ratus, pvz., guminius ratus, kurie nebraižo paviršiaus.

Task chair RAGUSA

* Darbo kėdė RAGUSA

Leiskite mums saugoti Jūsų sveikatą ir užkirsti kelią nugaros ir kaklo problemoms, kurias sukelia neteisinga sėdėjimo pozicija. Mes tikime, kad atpažinsite kokybišką kėdę, pagal tai kokia patogi ji bus sėdėti.

task chair RECARO

* Darbo kėdė RECARO

Čia rasite mūsų darbo kėdžių pasirinkimą: VAIKŲ KĖDĖS, BIURO KĖDĖS

Įdėta į krepšelį ...