INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ

Mes sukūrėme el.parduotuvę jums, kad baldus išsirinkti būtų dar paprasčiau, patogiau ir greičiau, taigi turėsite dar daugiau laiko savo artimiesiems.

Pirkti mūsų e-parduotuvėje yra labai paprasta. Meniu skiltyje pasirinkite temą kuri Jums yra aktuali- BALDAI, LAUKO BALDAI arba BIURO KĖDĖS - arba ieškos laukelyje įveskite ieškomą produktą pagal pavadinimą arba kodą. Kad galėtumėte matyti tik per e-parduotuvėje esančius produktus, filtruokite pasirinkimą spustelėję kairėje esantį pasirinkimą "Galima įsigyti tik elektroninėje parduotuvėje".

Jei produktas yra sandelyje, šalia produkto matysite žaliai pažymėtą tekstą - "Galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje" ir nuorodą - "Įtraukti į pirkinių krepšį".

Paspauskite nuorodą "Įtraukti į pirkinių krepšį", tuomet produktas bus įtrauktas į pirkinių krepšelį, kurio turinį matysite spustelėję nuorodą "Pirkinių krepšelis", esančią internetinio puslapio viršuje.

Prekių krepšelyje tęsdami užsakymą galėsite pasirinkti pristatymo metodą, pridėti kontaktus bei sumokėti už pirkinį. Taigi jau po kurio laiko gausite norimus daiktus, TAIP- tai taip paprasta!

Užsakymus galite atlikti visoje šalyje, kur yra interneto ryšys. Mes išsiųsime produktus į Jūsų namus, pašto skyrių ar paštomatą, tačiau jei pageidaujate galite atvykti ir atsiimti prekes iš mūsų centrinio sandėlio.

Jei nusprendėte naudoti mūsų internetinę parduotuvę, būtinai perskaitykite naudojimo sąlygas. Išsiaiškinkite, kaip vyksta užsakymas, apmokėjimas ir gabenimas. Jei jus domina prekė, bet norite sužinoti daugiau, nei pateikta internetinėje parduotuvėje, drąsiai kreipkitės į mus. Siųskite savo klausimus info@home4you.lt arba paskambinkite telefonu +370 6117 1463 ir mes mielai Jums padėsime. Būtinai praneškite mums, jei pastebėjote klaidą arba negalite atlikti pirkimo dėl kokios nors priežasties.

Smagaus apsipirkimo!

Įdėta į krepšelį ...