Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų registruojami

Internetinės parduotuvės www.home4you.lt asmens duomenų valdytojas yra Evelekt AS (registro kodas 10197274), įsikūręs Linamäe 12, Tänassilma Tehnopark, Saku vald, 76406 Harjumaa Estija, tel. +370 6117 1463  ir el.paštu info@home4you.lt.

Kokie asmens duomenys bus registruojami

-        vardas, telefono numeris ir el. pašto adresas;

-        pristatymo adresas;

-        banko sąskaitos numeris;

-        prekių ir paslaugų kaina bei su mokėjimais susiję duomenys (pirkimo istorija);

-        klientų aptarnavimo duomenys.

 

Kodėl bus registruojami asmens duomenys

Asmens duomenys naudojami tik klientų užsakymų tvarkymui ir prekių pristatymui. Pirkimo istorijos duomenys (pirkimo data, prekės, kiekis, kliento duomenys) naudojami įsigyjamų prekių ir paslaugų suvestinių rengimui bei klientų pageidavimų analizei.

Banko sąskaitos numeris bus naudojamas tik tais atvejais kuomet yra reikalaujamas mokėjimo grąžinimas.

Asmens duomenys, pvz.: el.paštas, telefono numeris ir kliento vardas yra registruojami tam, kad esant reikalui būtų sprendžiami klausimai, susiję su Jūsų užsakytų prekių ir/ar paslaugų sklandžiam teikimu (klientų aptarnavimas).

Internetinės parduotuvės naudotojo IP adresas ar kiti žiniatinklio identifikatoriai apdorojami internetinės parduotuvės, kaip informacinės visuomenės paslaugos ir interneto naudojimo statistikai.

 

Teisinis pagrindas

Asmens duomenys yra registruojami tik sudarius sutartį su klientu pirkimo metu.

Asmens duomenys  yra tvarkomi siekiant vykdyt teisinius įsipareigojimus i (pvz., Apskaitai ir vartotojų skundų sprendimui).

 

Asmens duomenų gavėjai

Asmeniniai duomenys perduodami internetinės parduotuvės klientų aptarnavimui, siekiant valdyti pirkimus ir pirkimo istoriją bei išspręsti bet kokias problemas, kurias gali turėti klientai.

Vardas, telefono numeris ir el.pašto adresas perduodami kliento pasirinktam transporto paslaugų teikėjui. Kai prekės pristatomos kurjeriu, kliento adresas taip pat perduodamas kartu su kontaktiniais duomenimis.

Jei interneto parduotuvės sąskaitas saugo paslaugų teikėjas, asmens duomenys perduodami paslaugų teikėjui, kad atliktų apskaitos operacijas.

Asmens duomenys gali būti perduodami IT paslaugų teikėjams, jei tai būtina internetinės parduotuvės funkcionalumui užtikrinti arba duomenų saugojimui.

 

Saugumas ir prieiga prie duomenų

Asmens duomenys saugomi „Zone Media OÜ“ serveriuose ir / arba mūsų serveriuose, kurie yra Europos Sąjungos valstybės narės ar Europos ekonominės erdvės valstybių teritorijoje. Duomenys gali būti perduodami šalims, kurių duomenų apsaugos lygį įvertino Europos Komisija ir JAV bendrovės, prisijungusios prie Privatumo skydo sistemos.

Asmeninius duomenis gali rasti internetinės parduotuvės darbuotojai, kad išspręstų technines problemas, susijusias su internetinės parduotuvės naudojimu ir klientų aptarnavimu.

Internetinė parduotuvė imasi tinkamų fizinių, organizacinių ir  IT saugumo priemonių, kad apsaugotų asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, praradimo, pakeitimo ar neteisėtos prieigos ir atskleidimo.

Asmens duomenys perduodami internetinės parduotuvės duomenų tvarkytojams (pvz., Transporto ir duomenų prieglobos paslaugų teikėjams) ir tvarkomi pagal internetinės parduotuvės ir paslaugų teikėjų sudarytas sutartis. Paslaugų teikėjai, tvarkydami asmens duomenis, privalo užtikrinti tinkamas apsaugos priemones.

 

Galimybė susipažinti su savo asmens duomenimis ir juos taisyti

Asmens duomenis galima rasti ir pataisyti internetinės parduotuvės vartotojo profilyje. Kai pirkimas buvo atliktas be vartotojo profilio, asmens duomenys gali būti pasiekiami per klientų aptarnavimą.

 

Sutikimo atšaukimas

Kai asmens duomenys jau yra tvarkomi pagal kliento sutikimą, klientas turi teisę atšaukti savo sutikimą, pranešdamas apie tai mūsų klientų aptarnavimui el. paštu.

 

Saugojimas

Asmens duomenys ištrinami, kai uždaroma internetinės parduotuvės kliento sąskaita, išskyrus atvejus, kai duomenų saugojimas yra būtinas apskaitos tikslais arba vartotojų ginčams spręsti.

Perkant internetu be vartotojo profilio, pirkimo istorija saugoma trejus metus.

Kitais atvejais tik vartotojų iškelto ginčo metu dėl mokėjimų informacija saugoma ilgiau arba kol bus patenkintas reikalavimas, arba iki pasibaigiant senaties terminui.

Asmens duomenys, reikalingi apskaitai, saugomi septynerius metus.

 

Informacijos panaikinimas

Norint ištrinti asmens duomenis, kreipkitės į klientų aptarnavimą elektroniniu paštu. Atsakymą apie ištrynimo prašymą gausite ne vėliau kaip per vieną mėnesį, kur bus nurodytas informacijos ištrynimo laikotarpis.

 

Perdavimas

Prašymai perduoti el. Paštu pateiktus asmens duomenis atsakomi per vieną mėnesį. Klientų aptarnavimas identifikuoja asmenį ir nurodo, kokie asmens duomenys bus perduodami.

 

Tiesioginės rinkodaros pranešimai

El. pašto adresas ir telefono numeris naudojami tiesioginiams rinkodaros pranešimams siųsti, jei klientas davė atitinkamą sutikimą. Jei klientas nenori gauti tiesioginių rinkodaros pranešimų, klientas turėtų pasirinkti atitinkamą nuorodą el. Pašto poraštėje arba susisiekti su klientų aptarnavimu.

 

Ginčų sprendima

Ginčai dėl asmens duomenų tvarkymo sprendžiami klientų aptarnavimo pagalba (info@home4you.lt).

Įdėta į krepšelį ...